DARMOWA DOSTAWA OD 299ZŁ!

Reklamacje i zwroty

 ZWROT TOWARU

Zgodnie z art. 27 Ustawy i prawach konsumenta każdy klient ma prawo zwrotu towaru zakupionego bez podania przyczyny w terminie 14 dni licząc od dnia doręczenia zamówienia.

Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości, wystarczy, że w ciągu tego czasu prześlesz na adres: kontakt@sleepee.pl wypełniony i podpisany formularz (wzór poniżej) oraz w ciągu kolejnych 14 dni odeślesz zamówiony towar wraz z formularzem.

FORMULARZ ZWROTU TOWARU - WZÓR DO POBRANIA

Ważne:

na poinformowanie nas o  zwrocie masz 14 dni od momentu otrzymania towaru wypełniony i podpisany formularz wyślij na adres: kontakt@sleepee.pl towar wraz z wypełniony formularzem oraz z dowodem zakupu (potwierdzenie przelewu, faktura, mail) prosimy odesłać na adres korespondencyjny Sleepee StoreIt ul. Omłotowa 23, 94-251 Łódź. Koszty zwrotu towaru pokrywa klient po otrzymaniu towaru zwracamy równowartość towaru oraz poniesione koszty wysyłki nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

REKLAMACJA TOWARU

Zgodnie z Kodeksem Cywilnym (art. 556–576) jako sprzedający odpowiadamy za wady prawne lub fizyczne (niezgodność towaru z umową) sprzedanych rzeczy na zasadzie rękojmi w ciągu 2 lat od wydania rzeczy konsumentowi.
Zgłoszenia z tego tytułu można dokonać najlepiej poprzez wypełnienie i podpisanie formularza reklamacji towaru znajdującego się poniżej i przesłania go na adres: kontakt@sleepee.pl

FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU - WZÓR DO POBRANIA

Ważne:

towar wraz z wypełniony formularzem oraz z dowodem zakupu (potwierdzenie przelewu, faktura, mail) prosimy odesłać na adres korespondencyjny Sleepee StoreIt ul. Omłotowa 23, 94-251 Łódź. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Cię e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania
W przypadku uznania reklamacji za zasadną, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad, usuniemy wadę lub zwrócimy równowartość na konto dostarczenie towaru z zaakceptowanej reklamacji odbywa się na koszt sprzedawcy.

Najwyższa jakość wykonania
Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami
Szeroki asortyment
Piękne i wyjątkowe wzornictwo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl